Сьогодні наша компанія - це одна з найбільших постачальників маркіз, пергол, парасоль та інших сонцезахисних систем. За 15 років роботи ми зібрали найкраще, що пропонує європейський ринок сонце захисту, додали до нашого досвіду любов до справи. Ми пишаємося історією компанії та результатами нашої роботи.

Надійність
Сонцезахисні системи, які пропонує наша компанія, підходять для експлуатації за будь-яких погодних умов. Їм не страшні ні морози, ні сонячні промені. Тканина, з якої виготовлені наші систем, має підвищену стійкість до агресивного середовища, з часом не змінює колір і не деформується. Маркізи, за вашим бажанням, можуть мати як ручне, так і автоматичне керування за допомогою електроприводу (кнопкове або за допомогою дистанційного пульта).

Якість
Останні технології виробництва комплектуючих сонцезахисних систем гарантують відмінну якість цих виробів. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що платите хорошу ціну за високу якість. Широкий діапазон цін дозволить підібрати сонцезахист відповідно до Ваших бажань та фінансових можливостей.

Наше обладнання:
Made on
Tilda