elips4sun

elips4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і винятковий дизайн.

«Безперечна форма з унікальною функцією»
Форма еліпса з вигнутими краями між ребрами має екстравагантний вигляд, який виразно виділяється з рівномірного вигляду звичайних систем відтінку вітрила. Але переваги на цьому не закінчуються: ця форма не тільки приваблює погляд, вона ще й неймовірно практична. Опуклі краї дозволяють отримати більш широке вітрило, що забезпечує кращий захист від сонця та дощу. Окрім того, для системи потрібна лише одна щогла, що економить цінний простір для максимальної свободи руху в тіні.

Інтелектуальна система затінення також освоює сильний вітер та дощ.

Профілі Clouth виконані вручну, вони відповідальні за автоматичне вигинання вітрила. Дощова вода стікає прямо з боків без басейну, а гнучка стрічка легко поглинає пориви вітру. При сильних вітрах спеціально розроблена система зменшення тиску вітру запобігає надмірному навантаженню на систему.
Результат - неповторна атмосфера затишку та благополуччя в будь-яку погоду. Як і всі інші вироби C4sun, кожна система elips4sun - це індивідуальний стиль вітрила, виготовленого на замовлення.

Нова форма комфорту та захисту.
Те, що відрізняє elips4sun, окрім звичайних систем, - це його привабливий дизайн із вигнутими краями між ребром. Для економної конструкції потрібен лише один натяжний кабель і одна щогла. Відкрийте для себе абсолютно нову атмосферу на відкритому повітрі та насолоджуйтесь цим надзвичайно привабливим стилем комфорту та захисту!

Завдяки розумним домашнім рішенням від Somfy та C4sun ви можете
насолоджуватись свободою де б ви не були.
Із системою TaHoma від Somfy, світовим лідером із домашньої автоматизації, у вас завжди буде все під контролем. Ви можете зручно керувати системою сонячного вітрила C4sun за допомогою дистанційного керування, ПК або смартфона. Також є можливість просто залишити роботу датчику вітру та сонця, який виконує свою роботу надійно цілодобово або у міру необхідності.
Основна версія системних компонентів
• Щогла V2A AG101: Ø 101,6 мм, L 5,240 - 5,840 мм, включаючи зовнішню вагу гранітного кульки BRAVO
•Механізм зняття тиску вітру, розташований у щоглі
• Два настінні кріплення для вала
• Трубчастий привід, приводний кабель, радіо дистанційне керування
• Вітрила з товстими профілями та технологією фіксації гвинтів

Індивідуальні проміжні розміри в наявності.
Необхідна умова: розмір розширення, більший або рівний розміру ширини. Інші розміри за запитом.
Версія щогл
ID175 Овальна щогла сплющена з двох сторін (75 - 105 х 175 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та демпфірування без ваг.

AG101 * Кругла щогла (Ø 101 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та зовнішньою вагою, гранітна куля в різних варіантах.

Кругла щогла IG204 (Ø 204 мм) з внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами.

IG211 з квадратним перерізом (211 х 211 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами.

Усі щогли також доступні в сталі V4A за додаткову плату.
* У тому числі м'яч BRAVO, додаткові кульки доступні за додаткову плату.
Гранітні ваги
Для щогл AG101 із зовнішньою вагою ми пропонуємо інші високоякісні варіанти м'яча як альтернативу базовій версії кулі BRAVO.

- Гранітна куля BRAVO (cтандарт)
- Гранітна куля SOL
- Гранітна куля GALA
Тканини
TRUE RED 60
TRUE RED 60
SCARLET 66
SCARLET 66
BURGUNDY 65
BURGUNDY 65
FOREST GREEN 30
FOREST GREEN 30
BEIGE 16
BEIGE 16
SEND 14
SEND 14
BLECK 90
BLECK 90
PACIFIC BLUE 22
PACIFIC BLUE 22
ROYAL 24
ROYAL 24
CAPTAIN NAVY 25
CAPTAIN NAVY 25
WHITE 10
WHITE 10
YELLOW 40
YELLOW 40
CHOCOLATE 80
CHOCOLATE 80
кольори щогли
Гвинтовий фундамент Krinner
Щогли встановлюються швидко й акуратно за допомогою гвинтових фундаментів. Запатентоване кріплення від компанії Krinner у Німеччині є дуже хорошою альтернативою бетонному фундаменту. За допомогою спеціального обладнання гвинтові основи буряться в землю за короткий час. Необхідна стійкість створюється бічним зміщенням землі та отриманим ущільненням. Тому складні земляні роботи не потрібні. Порівняно з бетонним фундаментом, цей процес є екологічно чистим та значно економить час.
C4sun Куб
Ідеальне рішення для терасових зон, особливо терас на даху: наші куби мають розмір 80 х 80 х 40 сантиметрів і їх можна розмістити в будь-якому місці на плоских поверхнях. З метою безпеки їх обтяжують вагами до 400 кілограмів або закріплюють на землі. Такі куби можуть стати додатковим місцем для сидіння.
Фланцева плита C4sun
Фланцеві плити підлоги - це перший вибір, якщо ви хочете розмістити щоглові системи на вже існуючому фундаменті або на плоскій підлозі. Це рішення ідеально підходить для установки системи вітрила на існуючі підлоги тераси.
Настінний затискач C4sun
За допомогою настінних затискачів системи щогл кріпляться паралельно, чисто і надійно до стіни. Це гарантує максимальну свободу пересування - територію, яка буде затіненою, можна використовувати без обмежень.
Made on
Tilda