Парасолі BAHAMA Jumbrella

BAHAMA® JUMBRELLA

Найкраще рішення для ресторанів, готелів, барів, кафе і приватних віл - BAHAMA® JUMBRELLA, вона неперевершена в зовнішньому вигляді, якості й технічних характеристиках.

Ця високотехнологічна конструкція створювалася й оптимізувалася роками із залученням досвідчених інженерів. Це, чи не єдиний, виробник парасольок такого рівня якості й доступної ціни.

Зі своїми додатковими фукціями, парасоля Jumbrella повністю адаптована до потреб клієнтів. Адже такі парасольки дають можливість цілий рік приймати відвідувачів ресторанів чи інших закладів. Не важливо зимою чи літом, надмірне сонце чи дощ - ваш заклад зможе працювати і приймати відвідувачів.

У системі обігріву «Bahama Heating» використовуються радіатори з інфрачервоними променями, що створюють тепловий потік, зігріваючий навіть при низьких температурах.

Завдяки вбудованій системі освітлення «Bahama Lighting», темні нічні години стануть приємними для проведення відпочинку на свіжому повітрі.

Квадратні або прямокутні парасолі можуть з'єднуватися спеціальними текстильними водостічними жолобами (TVR), завдяки чому між парасольками не залишається "проміжків", а ваші відвідувачі будуть надійно захищені при будь-якій погоді.

Для створення музичної атмосфери парасолі Bahama Jumbrella, за бажанням замовника, можуть бути оснащені вбудованими динаміками BOSE (або стандартними економічнішими динаміками). Усі електро й аудіо кабелі проходять всередині колони парасольки, тому вони зовсім непомітні й недосяжні.

Парасолі Bahama Jumbrella можуть бути персоналізовані: фабрика виконує друк (цифровий, трафаретний або продавлювання) вашого логотипу або реклами на оболонці парасольки на замовлення.

Інженери Bahama, зараз працюють над іншими цікавими й корисними додатковими функціями, які незабаром будуть реалізовані.
Тканини
9823
9823
9527
9527
9701
9701
9801
9801
9767
9767
9654
9654
9816
9816
9526
9526
9671
9671
9545
9545
9712
9712
9577
9577
9665
9665
9875
9875
9675
9675
9879
9879
9878
9878
9793
9793
9865
9865
9710
9710
9866
9866
9853
9853
У таблиці вказані приблизні колірні відтінки (на тканині тон може виглядати трохи іншим, це залежить від прозорості тканини, світла й інших чинників).
Вага / Щільність Матеріалу відповідно до DIN 53854:
200 г/м²
Потужність/опірність тиску води
відповідно ДО DIN 53886:
> 100 гПа – відповідає 1000 мм водяного стовпа
Світлостійкість ВІДПОВІДНО ДО DIN 54004:
6 - 8 балів - залежно від конкретного колірного відтінку тканини (8 балів - найвищий результат за шкалою вимірювання)
Максимальна розтягувальна
сила ВІДПОВІДНО ДО DIN 53857/1:
> 150/125 daN (по основі і при ширині проби 50 мм).
Погодостійких ВІДПОВІДНО ДО DIN 54071:
6 - 8 балів - залежно від конкретного колірного відтінку тканини (8 балів - найвищий результат за шкалою вимірювання)
Розривна міцність при надриві
відповідно до DIN 53356:
> 5 daN через основну нитку,> 6 daN через поточну нитку.
Світлопропускна функція
Тканина для МЕМБРАНИ серії «betex®05» добре пропускає світло. Ця її здатність варіюється в залежності від тону тканини.
Противаги
 • Для "мобільної установки"
  Парасольки Jumbrella: TUV-сертифікована "Універсальна важка переносна платформа"
 • "Переносна важка платформа".
  # 0334/E-or-0335/E для постійного встановлення. Прикріплюється наприклад до бетонної підлоги масивними болтами.
  Дана платформа зроблена з твердої зварної сталі, оцинкована при високій температурі. Покрита білим кольором (RAL 9016) методом пуліверизації та загартована при > 200 ° C.
 • "Асиметрична універсальна консоль"
  Для постійного встановлення # CHIRA-0451 або -1451 із вбудованим герметичним електророзподільником (зображеним на малюнку). Дану підставку використовують для установки парасольки з наступними функціями:
  • Обігрів
  • Обігрів + Аудіо
  • Обігрів + Освітлення
  • Обігрів + Освітлення + Аудіо
  • Освітлення + Аудіо
 • "Фунція обігріву"
  Для парасольки з фунцією обігріву, встановленого в "Переносну платформу", є вбудована герметична електромуфта і, виходячи з вимог на місці установки, відрізаний впоперек спеціальний кабель живлення (чорний, що веде до «зовнішньої розподільної коробки»).
  З метою техніки безпеки, даний елемент є обов'язковим для парасольок з обігрівальною системою.
 • "Основа для бетонування."
  Для постійного встановлення парасольки JUMBRELLA є основа для бетонування.
  "Універсальна консоль під фундамент" # 0451-99 / E або 1451-99 / E, має TUV-сертифікат. Поставляється разом з кресленнями по її бетонуванню в рівень з землею.
Варіанти комплектації
BAHAMA® "Sound" – динаміки для аудіо системи
Мабуть, тільки марка BAHAMA® парасольок JUMBRELLA єдина в світі, яка може запропонувати таке спецобладнання для парасольок як «Аудіо Динаміки».

Динаміки (BOSE або стандартні Bahama) прикріплені під оболонкою до арматури парасольки. Вони легко знімаються при бажанні. Уся ізольована електрична розводка для динаміків вбудовується всередину колони парасольки (це обладнання не дооснащують, його можна замовити разом з парасолькою).

Потужність динаміків може бути налаштована вручну від 25, 50, 100 до 200 Ватт.
BAHAMA® "Heater" – система обігріву
У системі Bahama Heating використовуються обігрівальні інфрачервоні короткохвильові радіатори миттєвої дії. Ці знімні обігрівачі виготовляються безпосередньо для парасольок Bahama, вони повністю сертифіковані TÜV (Technischer Überwachungs-Verein німецька організація з перевірки продукції всіх видів на відповідність стандартам техніки безпеки). Обігрівачі сконструйовані і встановлені таким чином, щоб не пошкодити оболонку парасольки й інші його елементи.

Уся електрична проводка системи обігріву ізольована й проходить всередині основної колони парасольки (тобто непомітна й недосяжна). Вона вбудовується в колону безпосередньо на початковій стадії виробництва самої парасольки, тому неможливо "дозамовити" дану систему до вже готової парасолі.

4 інфрачервоні обігрівачі прикріплюються до несучих планок арматури. Система забезпечена зовнішнім блоком управління, з вимикачами для кожного окремого радіатора.

Основною вимогою до використання обігрівачів є наявність трьохфазового джерела енергії в 400 В для розподільної коробки (зовнішнього блоку управління). Потужність однофазового змінного струму розподіляється по окремих обігрівальних елементах. Необхідна потужність повинна становити 8,1 кВт для кожної парасольки (даний параметр включає в себе 0,05 кВт для системи Освітлення "Light").

Кожен з 4х обігрівальних приладів у 2000 Вт відповідає нормі IP65 (TÜV) по експлуатації.

Так званий А-обігрів (з використанням інфрачервоного випромінювання) миттєво виробляє тепло. Дані інфрачервоні промені повністю безпечні й навіть застосовуються при лікуванні і в косметології.

Витрата струму для однієї парасольки JUMBRELLA, оснащеної обігрівальними елементами, становить при 100% потужності – 8 кВт, а наприклад, при 50% – 4 кВт за одну годину роботи.

Для даної системи пропонується також пульт управління з регуляторами потужності випромінювання, що виходить від обігрівачів (від 100% до 0).
BAHAMA® "Light" (система освітлення)
Кожна модель парасольки JUMBRELLA, за бажанням замовника, може бути оснащена вбудованою системою освітлення BAHAMA "Light" (із сертифікатом TUV: Technischer Überwachungs-Verein німецька організація з перевірки продукції всіх видів на відповідність стандартам техніки безпеки). Дана система може бути вбудована виключно на стадії виготовлення парасольки (неможливо обладнати системою освітлення вже готову).

Уся ізольована електрична проводка проходить усередині основної колони парасольки (вона непомітна зовні). Освітлювальна система оснащена зовнішнім блоком управління з електричним вимикачем і системою захисту від короткого замикання. Блок управління повністю захищений від вологи герметичною пластиковою коробкою.

Увімкнути чи вимкнути вбудоване освітлення можна за допомогою головного вимикача зовнішньої електричної коробки управління, або за допомогою вимикачів, що знаходяться внизу кожного з плафонів із лампою (в останньому випадку можна включити 1 або 2 або 3 або 4 лампи окремо).

Система освітлення проектується і встановлюється на фабриці таким чином, що при закритті парасольки, освітлювальні прилади розташовуються усередині нього.
Парасолі
*Усі параметри вказані для використання із стаціонарним монтажем.
Made on
Tilda