square4sun

square4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і неймовірний дизайн.

"Вічна класика - унікальний дизайн, добре продуманий до найдрібніших деталей."
square4sun: ідеальне рішення для рівного, максимального затінення розкішних вулиць. Арочна поверхня тканини гарантує ексклюзивне відчуття простору та неповторну атмосферу. Окрім того, існують різні типи щогл, спеціально розроблені системи зменшення тиску вітру та варіанти кріплення, які суттєво змінюють зовнішній вигляд. Таким чином, система може бути індивідуально адаптована до умов її установки. Самостійне вигинання вітрила не тільки гарно виглядає - воно також оптимізує захист від вітру та погоди. Ефективне запобігання накопиченню води, також конструкція реагує з сильною стійкістю навіть на сильний вітер.

Показує профіль, коли інші системи залишаються рівними.
При розкотуванні дуже гнучкі профілі Clouth забезпечують вигнуту поверхню тканини, яка при згортанні лежить плоско проти валу - це необхідна умова для плавного намотування покрівлі. Хороша суміш високоякісних матеріалів та інтелектуальних технічних рішень робить square4sun справжньою дизайнерською класикою без терміну придатності.

Прямі лінії з власним характером.
square4sun випускається в різних конструкціях і розмірах. Таким чином, він індивідуально адаптується до архітектури та вимог середовища установки, а також до вашого особистого смаку. У порівнянні зі звичайними виробами, ці прямокутні вітрила з великою поверхнею тканини пропонують значно більше затіненого простору, захисту та стилю.

Унікальний в двох версіях.

Щоб забезпечити ще більшу свободу при складанні, цей тип вітрила випускається у двох модельних варіантах, які відрізняються положенням щогли та натяжною кабельною напрямною. При поперечному варіанті злегка діагонально зміщені щогли забезпечують стабільну поверхню тканини. У лінійному варіанті щогли є перед головою в районі вітрила. Отримані в результаті тяги лінії надають опуклої форми вітрилам і максимальний ефект.
Завдяки розумним домашнім рішенням від Somfy та C4sun ви можете
насолоджуватись свободою де б ви не були.
Із системою TaHoma від Somfy, світовим лідером з домашньої автоматизації, у вас завжди буде все під контролем. Ви можете зручно керувати системою сонячного вітрила C4sun за допомогою дистанційного керування з ПК або смартфона. Або ви можете просто залишити роботу датчику вітру та сонця, який виконує свою роботу надійно цілодобово та у міру необхідності.
Основна версія системних компонентів
• Два V2A щогл AG101: Ø 101,6 мм L 5240-5840 включені зовнішні гирі гранітні гирі-кулі BRAVO
• Тканина ролика
• Два настінні світильники на монтажному валі
• Трубчасті приводи, привід кабелів, пульт дистанційного керування
• Вітрила з профілями Clouth і Schraubverspannungstechnik

Доступні індивідуальні проміжні розміри. Необхідна умова: розмір розширення, більший або рівний розміру ширини. Інші розміри за запитом

Версія щогл
ID175 Овальна щогла сплющена з двох сторін (75 - 105 х 175 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та демпфірування без ваг.

AG101 * Кругла щогла (Ø 101 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та зовнішньою вагою, гранітна куля в різних варіантах.

Кругла щогла IG204 (Ø 204 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами.

IG211 із квадратним перерізом (211 х 211 мм), внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами.

Усі щогли також доступні в сталі V4A за додаткову плату.
* У тому числі м'яч BRAVO, додаткові кульки доступні за додаткову плату.
Гранітні ваги
Для щогл AG101 із зовнішньою вагою ми пропонуємо інші високоякісні варіанти м'яча як альтернативу базовій версії кулі BRAVO.

- Гранітна куля BRAVO (cтандарт)
- Гранітна куля SOL
- Гранітна куля GALA
Тканини
TRUE RED 60
TRUE RED 60
SCARLET 66
SCARLET 66
BURGUNDY 65
BURGUNDY 65
FOREST GREEN 30
FOREST GREEN 30
BEIGE 16
BEIGE 16
SEND 14
SEND 14
BLECK 90
BLECK 90
PACIFIC BLUE 22
PACIFIC BLUE 22
ROYAL 24
ROYAL 24
CAPTAIN NAVY 25
CAPTAIN NAVY 25
WHITE 10
WHITE 10
YELLOW 40
YELLOW 40
CHOCOLATE 80
CHOCOLATE 80
кольори щогли
Гвинтовий фундамент Krinner
Щогли встановлюються швидко й акуратно за допомогою гвинтових фундаментів. Запатентоване кріплення від компанії Krinner у Німеччині є дуже хорошою альтернативою бетонному фундаменту. За допомогою спеціального обладнання гвинтові основи буряться в землю за короткий час. Необхідна стійкість створюється бічним зміщенням землі та отриманим ущільненням. Тому складні земляні роботи не потрібні. Порівняно з бетонним фундаментом, цей процес є надзвичайною економією часу.
C4sun Куб
Ідеальне рішення для терасових зон, особливо терас на даху: наші куби мають розмір 80 х 80 х 40 см, і їх можна розмістити в будь-якому місці на плоских поверхнях. З метою безпеки їх обтяжують вагами до 400 кілограмів або закріплюють на землі. Їх також можна використовувати як додаткове місце для сидіння.
Фланцева плита C4sun
Фланцеві плити підлоги - це перший вибір, якщо ви хочете розмістити щоглові системи на існуючому фундаменті або на плоскій підлозі. Це рішення ідеально підходить для установки системи вітрила на підлогу тераси.
Настінний затискач C4sun
За допомогою настінних затискачів системи щогл кріпляться паралельно, чисто і надійно до стіни. Це гарантує максимальну свободу пересування територією, яка буде затіненою, її можна буде використовувати без обмежень.
Made on
Tilda