trapez4sun

trapez4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і приємний дизайн.

"Індивідуальність - це найбільша розкіш сьогодні."
Це стосується, зокрема, асортименту продукції C4sun. Ексклюзивне вітрило перекриває всі інші звичайні системи на перший погляд. Що стосується дизайну тканини, trapez4sun, то його можна підібрати за вашим смаком. Вітрило сильно звужується і, таким чином, створює привабливий контраст до мінімалістичної архітектури або симетричного середовища установки.

Ось як стиль стає досвідом. У будь-яку погоду.

Трапецієподібне вітрило надихає своєю найбільш індивідуальною формою - воно є першим вибором для винятково виразних терас, які повинні бути затінені ефективно та естетично. Вітрило можна розгорнути повністю автоматично, це перетворить атмосферу під поверхнею арочної тканини на відкритому повітрі у дорогоцінний досвід щохвилини. Воно буде функціональним незалежно від погоди, адже дощова вода надійно відводиться.
Маючи ідеальний баланс гнучкості та стабільності, система впевнено протистоїть вітру. Як один із найбільш інноваційних продуктів на ринку, trapez4sun - як і всі інші системи C4sun - може бути легко інтегрована у сучасні рішення для розумного дому.

Привабливі форми надихають і відкривають нові перспективи.
Замість того, щоб слідувати тенденціям, C4sun вважає за краще встановлювати нові стандарти. Завдяки інноваційним ідеям та неординарним рішенням, таким як trapez4sun - надихаючий відтінок вітрила, що відкриває нові горизонти своєю формою.

Ідеально підходить для тих, хто не тільки проводить свій час на свіжому повітрі, але хоче пережити унікальні моменти.
Завдяки розумним домашнім рішенням від Somfy та C4sun ви можете насолоджуватися свободою де б ви не були.
З системою TaHoma від Somfy, світовим лідером з домашньої автоматизації, у вас завжди буде все під контролем. Ви можете зручно керувати системою сонячного вітрила C4sun за допомогою дистанційного керування, ПК або смартфона. Або ви можете просто залишити роботу датчику вітру та сонця, який виконує свою роботу надійно цілодобово та у міру необхідності.
Основна версія системних компонентів
• Два V2A щогл AG101: Ø 101,6 мм L 5240-5840 включені зовнішні гранітний гирі-кулі BRAVO
• Тканина ролика
• Два настінні світильники на монтажному валу
• Трубчасті приводи, привід кабелів, пульт дистанційного керування
• Вітрила з профілями Clouth і Schraubverspannungstechnik

Individual Проміжні розміри доступні. Необхідна умова: розмір розширення, більший або рівний розміру ширини. Інші розміри за запитом
Версія щогли
ID175 Овальна щогла сплющена з двох сторін (75 - 105 х 175 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та демпфірування без ваг.

AG101 * Кругла щогла (Ø 101 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та зовнішньою вагою, гранітна куля в різних варіантах.

Кругла щогла IG204 (Ø 204 мм) із внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами. Щогла

IG211 із квадратним перерізом (211 х 211 мм), внутрішнім механізмом зменшення тиску вітру та внутрішніми вагами.

Усі щогли також доступні в сталі V4A за додаткову плату.
* У тому числі м'яч BRAVO, додаткові кульки доступні за додаткову плату.
Гранітні ваги
Для щогл AG101 із зовнішньою вагою ми пропонуємо інші високоякісні варіанти м'яча як альтернативу базовій версії кулі BRAVO.

- Гранітна куля BRAVO (cтандарт)
- Гранітна куля SOL
- Гранітна куля GALA
Тканини
TRUE RED 60
TRUE RED 60
SCARLET 66
SCARLET 66
BURGUNDY 65
BURGUNDY 65
FOREST GREEN 30
FOREST GREEN 30
BEIGE 16
BEIGE 16
SEND 14
SEND 14
BLECK 90
BLECK 90
PACIFIC BLUE 22
PACIFIC BLUE 22
ROYAL 24
ROYAL 24
CAPTAIN NAVY 25
CAPTAIN NAVY 25
WHITE 10
WHITE 10
YELLOW 40
YELLOW 40
CHOCOLATE 80
CHOCOLATE 80
кольори щогли
Гвинтовий фундамент Krinner
Щогли встановлюються швидко й акуратно за допомогою гвинтових фундаментів. Запатентоване кріплення від компанії Krinner у Німеччині є дуже хорошою альтернативою бетонному фундаменту. За допомогою спеціального обладнання гвинтові основи буряться в землю закороткий час. Необхідна стійкість створюється бічним зміщенням землі та отриманим ущільненням. Тому складні земляні роботи не потрібні. Порівняно з бетонним фундаментом, цей процес є надзвичайно економним.
C4sun Куб
Ідеальне рішення для терасових зон, особливо терас на даху: наші куби мають розмір 80 х 80 х 40 сантиметрів і їх можна розмістити в будь-якому місці на плоских поверхнях. З метою безпеки їх обтяжують вагами до 400 кілограмів або закріплюють на землі. Такі куби можуть стати додатковим місцем для сидіння.
Фланцева плита C4sun
Фланцеві плити підлоги - це перший вибір, якщо ви хочете розмістити щоглові системи на вже існуючому фундаменті або на плоскій підлозі. Це рішення ідеально підходить для установки системи вітрила на існуючі підлоги тераси.
Настінний затискач C4sun
За допомогою настінних затискачів системи щогл кріпляться паралельно, чисто і надійно до стіни. Це гарантує максимальну свободу пересування, територію, яка буде затіненою, можна використовувати без обмежень.
Made on
Tilda